Muzyka

Od trzech lat uczę się gry na pianinie. Marzyłam o tym właściwie od już szkoły podstawowej. Tak się jednak złożyło, że nie miałam wcześniej możliwości. Na szczęście jakiś czas temu, znalazłam w internecie amerykańską stronę www.pianomarvel.com. Przekonałam się, że nauka w tym systemie jest czystą przyjemnością. Nie wymaga wielogodzinnych, żmudnych ćwiczeń a rezultaty są widoczne bardzo szybko. Autorzy systemu to profesjonalni muzycy – cały czas udoskonalają stronę i dodają kolejne opracowania nut. Korzysta z owego portalu sporo ludzi – nie tylko amerykanów – co daje zapewne jej autorom możliwość inwestowania. Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów! Możecie posłuchać poniżej. Sami oceńcie!

Jeśli więc całe życie marzyłeś/łaś o graniu na pianinie, koniecznie spróbuj! Będzie szybko, łatwo i przyjemnie – ale też efektywnie… Podobno, aż 4 razy szybciej niż tradycyjną metodą.. Koszt to zaledwie 16$/miesiąc – co w przeliczeniu daje około 60zł (płatność kartą przez internet).

Taki sposób nauki jest też wspaniałą alternatywą dla dzieci i młodzieży – zamiast przesiadywać przy grach komputerowych lub na portalach społecznościowych, dzieciaki mają możliwość łatwej i przyjemnej nauki czytania i grania muzyki z nut! System zawiera elementy motywujące, gra odbywa się z podkładem muzycznym tak, że grając nawet proste melodie, wydaje się jakby się było częścią orkiestry.

Dla mnie, nauka gry na pianinie poprzez tą konkretną stronę, jest relaksem zszarpanych nerwów. Działa kojąco a przy tym daje dużo frajdy. Polecam Wam kochani – spróbujcie! Faktycznie – ćwicząc godzinę dziennie, dużo się nauczyłam…

P.S. Nie jest to reklama ani płatny wpis – nie dostaję żadnych pieniędzy od Pianomarvel.pl – po prostu chcę się podzielić z Wami swoim odkryciem. Gdybyście mieli jakieś problemy z rejestracją czy użytkowaniem tej strony, napiszcie do mnie – chętnie pomogę. 🙂

To jedna z moich ulubionych melodii, której nauczyłam się grać z Pianomarvel.com